Розумне використання кормових, трудових і економічних ресурсів

Progfarm
nutrition

Продукти ProgFarm Nutrition розроблені для того, щоб заповнити прогалини, що існують між реальними потребами тварин і профілем поживних речовин доступних кормових ресурсів.

Більшість методів годівлі враховують тільки стадію виробництва і вагу. ProgFarm Nutrition розширює ваші можливості, беручи до уваги елементи комфорту, специфіки породи, рівня відтворення, здоров'я, фактичних показників молока, вгодованості, структури стада, поєднану з результатами досліджень сучасної американської лабораторії при розробці рекомендацій.

Фахівці Progressive Farms налаштують не тільки параметри годівлі та рекомендації по добавкам, але і допоможуть оптимізувати менеджмент і технологію кожного етапу виробництва, що дозволить вам досягти цілей виробничих показників. Обговоривши потреби вашого виробництва з фахівцями Progressive Farms, ви зможете виявити всі фактори, які впливають на економічну ефективність виробництва молока, щоб визначити кращу кормову стратегію.VITASAN VTM - вітамінно-мінеральний премікс, виготовлений за рецептурою провідних американських нутриціологів.

HEPATEX - гепатопротекторний комплекс, що забезпечує комплексний захист печінки та жовчного міхура, покращуює роботу травної системи і підвищує апетит. 

COOLPRO кормова добавка, що включає суміш компонентів, в т.ч. осмоліти, які допомагають підтримувати виробництво молока під час теплового стресу:


PROGFARM BALANCE кормова добавка-буфер призначена для профілактики ацидозу рубця. Час функціонування ProgFarm Balance в організмі триває до 5-7 годин.

FRASHPRO - енергетично-вітамінно-мінеральний енергетик для корів.

AMINO+ - катіонно-іонний комплекс для корів пізнього сухостою.

MICOFAST - унікальний продукт, розроблений для пригнічення життєдіяльності цвілевих грибів і попередження інтоксикацій в шлунково-кишковому тракті великої рогатої худоби. Основна перевага – адсорбція побічних продуктів застосування засобів захисту рослин.

Справжній американський консалтинг від компанії DAIRY CONSULTING INTERNATIONAL

- Дистанційне управління та консультації по 1 годині на тиждень протягом року по Skype або TeamViewer;
- Щомісячний звіт про роботу ферми (якщо встановлено DairyComp);
- Складання збалансованих раціонів 1 раз на месяць усіх вікових груп після отримання результатів від лабораторії ;
- Написання всіх робочих протоколів для персоналу і худоби: вибір схеми синхронізації, прописання системи виявлення в охоті, прописання системи оцінки BCS, протокол роботи з новонародженими телятами; протоколи роботи з госпіталем і новотільними коровами; протоколи роботи з сухостоєм; доїльний зал, заключення робочого стану, протоколи доїння; послідовне навчання співробітників всім прийомам в сучасному тваринництві;
- Особиста присутність експерта на фермі - 4 візити в рік в першому місяці кожного сезону


> 14 000 л продуктивність дійного стада

< 28% рівень вибраковки

> 95% рівень збереженності молодняку

Our team

команда професіоналів

Підвищіть прибутковість Вашої ферми разом з командою Progressive Farms та DCI

Changing your mind and changing world
Founder

Олександр Овчаренко

Changing your mind and changing world
Consultant

Вадим Бахчєвніков

Changing your mind and changing world
Consultant

Нейтон М'юсі

Changing your mind and changing world
Consultant

Володимир Горобець

Отримати більш детальну інформацію

Заповніть Ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Address Болсуновская 13-15, Киев, БЦ IQ
Opening time Пн-Пт: 09.00 -18.00