СМАЧНИЙ ТА СТАБІЛЬНИЙ СИЛОС

SILPRO - український аналог кращих американських силосних заквасок, що робить основний корм більш повноцінним, корови їдять його з апетитом, він краще засвоюється - раціон вимагає меншої кількості концентратів.

Ефективність SILPRO підтверджується конкретними історіями і результатами впровадження на молочних фермах, де після відкриття нової ями і початку годівлі більш повноцінним кормом молоко піднімалося більш ніж на 1000 кг протягом 2 діб (ферма - 760 голів дійного стада).
SILPRO - український аналог кращих американських силосних заквасок, що дозволяє економити до 40% затрат на закупівлю без втрати якості ферментації!

-швидке зниження рН; 
-пригнічення розвитку гнилісних мікроорганізмів та плісені; 
- зниження втрат сухих речовин та азоту;
- підвищення перетравності сінажу та силосу 

10. FAQ

ІНСТРУКЦІЯ по ЗАСТОСУВАННЮ SILPRO 

Правильне використання SILPRO гарантує швидке досягнення мінімально можливого рівня рН.

способи застосування

SILPRO потрібно вносити через модифікатор силосу - це аплікатор на силосному комбайні. SILPRO змішується у воді і через форсунку розбризкується на зелену масу в той час, як вона проходить через жатку. Ножі комбайна добре перемішують SILPRO з кормом. Аплікатор забезпечує дозування інокулянту з розрахунку 2 грами / тонну. Цей рівень дає достатню кількість бактерій і ферментів для успішного бродіння. Більш високі рівні доз є марною тратою продукту. Рівень 2 грами / тонну гарантує якісну ферментацію і повністю контролює бродіння і вплив всіх шкідливих диких природних бактерій. Інші способи застосування SILPRO значно менш ефективні.

Завантажити інструкцію

правила змішування

Розчиніть 1 банку SILPRO в 2-5 л. теплої води (30-35 С). Енергійно перемішайте протягом 1 хв. Дайте настоятися протягом 30 хв. Перемішайте знову і налийте через сито в контейнер обприскувача. Додайте холодної води і скоректуйте дозу внесення розчину.

Завантажити інструкцію

дозування

Для силосу бобових, злакових трав і кукурудзи: використовуйте 2 гр. SILPRO / тонну. Змістом однієї банки потрібно обробити 100 тонн силосної маси. Для кращого результату силосування, вологість маси повинна бути 60-70% при закладці в силосну яму, і 65-70% при закладці в пластикові рукави і вертикальні силоси.

Завантажити інструкцію

правила зберігання

SILPRO містить живі бактерії, які висушені сублімацією. Вони повинні бути захищені від тепла і сонячного світла. Кращий спосіб зберігання - в холодильній камері, де він може зберігатися протягом тривалого  часу. Коли їх змочують, вони повертаються до життя і ростуть. Вони починають відмирати після 2 днів у воді через брак поживних речовин. Суміш слід використовувати протягом 2-3 днів, зберігати в прохолодному місці (4-8 ° С).

Завантажити інструкцію

Безкоштовна консультація по заготівлі

Заповніть, будь ласка, ваші дані, використовуючи форму нижче, і один з членів нашої команди зателефонує Вам, щоб надати Вам бехкоштовну консультацію з питань технології заготівлі трав'яного або кукурудзяного силосу .

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Болсунівська 13-15, Київ, БЦ IQ