СтажУВАННЯ на Beaver Creek Farms, MI USA

Навчіться ефективно управляти тваринницькою фермою і отримувати максимальний прибуток!

переваги стажування
- Навчання проводиться на трьох фермах Beaver Creek Farms з фізичним доступом до всіх процесів;
- Геть мовні бар'єри - вся стажування російською мовою;
- Обмежений розмір групи гарантує ефективність навчання;
- Придбайте навики з управління і мотивації співробітників, та підніміть свої лідерські якості;
- Відкрийте новітні технології та протоколи роботи ферми;
- Навчіться приймати рішення по вибраковці та лікування тварин;
- Розкрийте нереалізований потенціал прибутку на своєму тваринницькому комплексі.
ОСНОВНІ БЛОКИ СТАЖУВАННЯ
- Аналіз даних і прийняття рішень за допомогою програми DairyComp-305;
- Утримання та комфорт тварин. Рух корів за повний цикл від лактації до лактації;
- Годівля корів. Організація підготовки і роздачі кормів. Принципи складання раціонів;
- Відтворення. Організація і схеми синхронізації;
- Проблеми здоров'я копит. Організація обробки копит і копитні ванни;
- Вирощування ремонтного молодняку. Вирощування і рух усіх вікових груп від 0 місяців до нетелей;
- Організація доїння та управління доїльними залами. Чотири доїльних зали з паралелями 2 * 8; 2 * 10; 2 * 36 і 2 * 60;
- Організація роботи в госпіталі і з новотільними коровами. Ухвалення рішення про вибракоаку та лікуванні тварин.


ПРО ФЕРМИ BEAVER CREEK FARMS

Beaver Creek Farms

Ферми розташовані на заході штату Мічиган, в кліматичній зоні подібній до України, але з більш високим рівнем опадів, через вплив озера Мічиган. В роботі ферми не використовується високотехнологічне і дороге устаткування, система роботи, організація і доступність протоколів, робить її винятковим прикладом для реалізації отриманих навичок на території України!

Це не "вітринні ферми" для загального показу з тротуарами і клумбами, а робочі виробничі майданчики, які входять в десятку кращих ферм по трьом штатам в США, а саме:
- За надоями на голову на добу - 40-42 літри;
- За рівнем вибраковки в 28%;
- За відсотком мертвонароджуваності телят 4% і збереження молодняка - 98%. 

Це три виробничі майданчики з безприв'язним утриманням, два з яких корівники по 500 голів, і окремий комплекс на 5800 голів. Чотири доїльних зали з паралелями 2 * 8; 2 * 10; 2 * 36 і 2 * 60. Загальне поголів'я 6800, єдина програма управління DairyComp-305. Доїння триразове. Число співробітників, що обслуговують тварин 50 осіб. Добовий надій 500 000 фунтів або 228 тонн молока.


програмА стажУВАННЯ

Неділя Трансфер (переліт Київ - Гранд - Рапідс (GRR)), трансфер до готелю Rodeway Inn Coopersville в м Coopersville, MI. Оглядова екскурсія по фермам. Організаційна структура управління фермами Beaver Creek Farms Operations, LLC.

Понеділок Preg check. Масова перевірка тварин на тільність. Організація роботи з хедлоками на поголів'ї 5800 корів. Робота з фахівцями блоку відтворення (УЗД-діагностика тільності, виявлення тварин в охоті, гормональна синхронізація). Запліднення тварин в охоті. Принципи управління фермами за допомогою програми DairyComp-305.

Вівторок Fresh cows. Робота в госпіталі і з новотільними тваринами (протоколи роботи, особливості роботи з новотільними, введення ветеринарних препаратів, виявлення і запліднення тварин в охоті). Дослідження тварин на кетоз. Організація роботи в доїльних залах на паралелях GEA 2 * 60 і Delaval 2 * 36.

Середа Годівля. Підготовка кормів до змішування раціонів, роздача кормів для різних груп тварин, принципи складання раціонів. Теоретичне заняття в класі по принципам складання раціонів, які використовуються на фермах. Докладний аналіз раціону для високоудійних корів. Аналіз кормів на вологість. Обробка копит.

Четвер Ovsynch! Прогресивний метод виявлення корів для синхронізації в охоті на поголів'ї 5800 корів. Організація перевірки тільності на комплексах по 500 голів без хедлоков, синхронізації та виявлення тварин, ректальна діагностика підтвердження тільності на 60 день. Протоколи вакцинації тварин.

П'ятниця Формування груп тварин. Вирощування молодняку на прикладі ферм в Індіані від 0 до 5 місяців і в Канзасі від 5 місяців до нетелей за 3 тижні до отелення (ферми знаходиться в 6 - 18 годинах їзди, тому усно на прикладі плану ферми розбираються всі технологічні протоколи, раціони, гормональна синхронізація , перевірка тільності). Обробка копит. Контрольне доїння в доїльному залі без лічильників молока.

Субота Організація роботи родильного відділення (виявлення тварин, протоколи роботи, рододопомога, Випоювання молозивом і тд). Робота з запуском (сухостій). Оглядова екскурсія по місту і озеру Мічиган, відпочинок і шопінг.

Неділя Підведення підсумків стажування, питання - відповіді. Вручення сертифікатів про закінчення стажування. Від'їзд. Трансфер до аеропорту (переліт Гранд Рапідс - Київ).


ФотоматерІАЛИ стажУВАННЯ


КОНТАКТИ І ВАРТІСТЬ

ЗаписатИСЬ на стажУВАННЯ

Вартість стажування 5000$
У вартість включено все: переліт, проживання, харчування, курси, друковані матеріали, екскурсії.

Address м. Київ, вул. Болсунівська 13-15
Opening time Пн-Пт: 09.00 -18.00